iptv

BeIN Sports İzle

 BeIN Sports İzle

BeIN Sports kanalı ülkemizde Lig TV’nin yayın haklarını satın alarak maç yayınları yapmaya başlayan bir kanaldır. Katar’ın en büyük sor medya kuruluşlarından birine ait olan kanal kurulduğu günden beri kaliteli yayın verebilme adına köklü değişikliklere gitmiştir. Kanal sporseverlere birçok alanda spor müsabakaları sunuyor. Sadece ülkemizin lig futbol maçlarını değil yurtdışındaki bazı büyük liglerinin maçlarını da yayımlıyor. Bu yüzden genel olarak maç izlemeyi seven kişilerin ilgisini çeken bir kanal ve neredeyse her gün futbol maçı izleyebileceğiniz şekilde hizmet veriyor. Bu futbol karşılaşmalarına ek olarak basketbol gibi diğer sporlarında karşılaşmalarının yayımlanması kanalı daha fazla kitleye ulaştırıyor. Tam bir spor kanalı anlayışının hakim olduğunu söyleyebiliriz.


Hangi Maçları İzleyebilirim?

BeIN Sports maç izle hizmeti sunan bir kanaldır. Süper Lig karşılaşmalarını izleyebileceğiniz gibi La Liga gibi liglerinde karşılaşmalarını izleyebilirsiniz. Yalnız bu kanalı televizyondan izlemek için DigiTürk sahibi olmanız gerekir ve BeIN Sports izlemek için yayını satın almış olmanız gerekir. Yani kanal şifreli yayın yapan bir kanaldır. Bu yüzden kanalın yayın haklarını satın almadığınız takdirde izleyemezsiniz. Televizyondan izleyebileceğiniz gibi kanalı internet üzerinden de izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden yayını yine kanalın resmi internet sitesinden izleyebilirsiniz. Fakat bunun için de ücret ödemeniz gerekir. Yani internetten izleme özelliği de ücretlidir. Ödeyeceğiniz ücreti aylık taksitlerle ödeyebileceğiniz gibi yıllık olarak da ödeyebilirsiniz. Bazı dönemlerde satın alımlarda indirim yapılmaktadır.

Nasıl Ücretsiz İzlerim?

Bizlere en çok yöneltilen sorulardan birisi “BeIN Sports kanalını nasıl ücretsiz izlerim?” sorusudur. Kanal ne yazık ki ücretsiz izleme imkanını sporseverlere sunmuyor. Fakat herkesin kanalın şifresini kaldırmak için ücret ödeyecek durumu olmayabilir. Canlı maç izle imkanı sunan kanalı ücretsiz olarak izlemek isterseniz internet üzerinden izleyebilirsiniz. Bazı internet siteleri kanalın yayınını canlı olarak izleyicilere sunmaktadır. Bu siteler arasından istediğinizi seçerek kanalı ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Kanalda sunulan programlar arasında sadece maç yayınları yok ek olarak başka spor programları da yer alıyor. Bu spor programları hem eğlenceli hem de spor konusunda bilgilendirici programlardır.