iptv

BeIN Sports Yayını


 BeIN Sports Yayını

Ülkemizde aktif olarak maç yayını yapan ve Süper Lig’in maç yayın haklarını da elinde bulunduran spor yayın kuruluşu BeIN Sports kanalıdır. Kanal Süper Lig’in maçlarına ek olarak Avrupa’nın büyük liglerinin de maç yayın hakkını elinde bulundurur. Sadece futbol yayını yapmaması ek olarak basketbol gibi sporlarının yayınlarını da yapması daha fazla izleyici kitlesine sahip olmasını sağlamaktadır. Kanal Katarlı büyük spor yayın kuruluşlarından olan BeIN Sports Medya Grubuna ait bir kanaldır. Ülkemizde geçtiğimiz yıllarda Lig TV’nin elinde bulundurduğu yayın haklarını satın alarak maçları kendisi yayımlamaya başlamıştır. Bu konuda köklü değişikliklere de imza atıldığını söyleyebiliriz. Ek olarak şirket büyük bir yatırımda yapmıştır.

Yayınlar Nasıl Takip Ediliyor?

Kanalı izlemek isteyen ve yayınlarını takip etmek isteyen kişilerin kafasında çok fazla soru işareti vardır. Bunlardan birisi BeIN Sports kanalının yayınladığı programları nereden takip edecekleri konusundadır. BeIN Sports yayını televizyon üzerinden takip etmek istediğiniz zaman kanal şifreli olduğu için belli bir miktar ücret ödeyerek yayını izleyebilirsiniz. Bu ücreti isterseniz aylık olarak isterseniz yıllık olarak tek seferde ödeyebilirsiniz. Ek olarak yayınları internet üzerinden de takip edebilirsiniz. Kanalın kendi resmi internet sitesi üzerinden takip etme aşamasında yine ücret talep edilmektedir. Fakat kanalın canlı yayınını yapan diğer sitelerden takip edeceğiniz zaman sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. 

Maçları Canlı İzleyin

Her taraftar kendi takımının maçlarını canlı canlı takip etmek ister. Genellikle bir maçın sonucunu öğrendikten sonra o maçın izlenmesi insanlara zevk vermez bu yüzden de ne kadar izlerlerse izlesinler canlı izliyormuş gibi zevk alamazlar. Aslında bütün sporseverler için durum bu şekildedir. Kendi takımları olmasa da izleyecekleri spor müsabakasını canlı izlemeyi tercih ederler. BeIN Sports canlı izle özelliği sayesinde sizlere kanalın yayın hakkı olan spor müsabakalarını canlı izleme imkanı sunuyor. Kanalı internet üzerinden veya televizyondan izleyerek sizde takımınızın maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz veya sadece anala özel yapılan röportajları dinleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kanalın bu konuda sunduğu hizmetlerin sınırsız olduğunu söyleyebiliriz.