iptv

Justin TV İzle

 Justin TV İzle

Dünya genelinde en büyük spor yayın kuruluşlarından birisi Justin TV kuruluşudur. Adını kurucusunun adından alan firma, internet üzerinden maç yayınlarını izleyicilerle buluşturuyor ve bunu ücretsiz bir şekilde yapıyor. Bu yüzden dünya genelinden çok büyük bir takipçi kitlesine sahiptir. Özellikle ülkemiz gibi maç yayınlarını şifreli kanallardan ücretli olarak yayınlayan ülkelerden daha fazla takipçi sayısına sahiptir. Ülkemizde oynanan Süper Lig karşılaşmalarını da site üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu yüzden Justin TV yayını yapan internet sitelerinde bazen yoğunluklar olabilir. Özellikle derbi maçlarının olduğu günlerde bu siteler yoğun bir ziyaretçi sayısına ulaşır. Bu yüzden yayınlarda donma gibi sorunların yaşanmaması adına farklı kanallar açarak ziyaretçilerine izleme imkanı sunar.

Sitenin Tarihi 


Yazımızda da belirttiğimiz gibi site adının kurucularının adından almaktadır. Sitenin ana kurucusu Justin Kan’dır. Site 10 Ekim 2006 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Kurulduğu günden beri maç yayınlarını ücretsiz olarak sunuyor. Fakat 2014 yılında site bir değişime uğramıştır. Bu değişimden sonra bir süre yayın yapmayı durdurmuş olmasına rağmen ülkemizde Justin TV sitesinin yayınını yapan birçok internet sitesi mevcuttur. Bu siteler içerisinden istediğinizi seçerek yayımlanan spor müsabakalarını takip edebilirsiniz. Sitenin gelişmesinde ki en büyük etken maçları ücretsiz yayınlamaları ve birçok spor müsabakasının yayınlanmasına izin vermeleridir. Yayımlanan müsabakalar sadece futbol maçlarıyla sınırlı değildir. Diğer spor karşılaşmaları arasından da birçok karşılaşma vardır.

Canlı Maç İzleme İmkanı

Maç en güzel canlı olarak izlenildiği zaman keyif vermektedir. Justin TV maç izle imkanı sunarken de insanlara bu maçları canlı izleme imkanı sunuyor çok fazla takip edilmesinde ki ana nedenlerden birisi de budur. Genellikle çoğu internet sitesi maç tekrarlarını yayınlayarak bu hizmeti sunarken Justin tv sitesi canlı olarak bu imkanı sunmaktadır. Sitenin bu özelliği sayesinde takımınızın karşılaşmalarını herhangi bir kısıtlama veya problemle karşılaşmadan kolaylıkla internet üzerinden izleyebilirsiniz. Ek olarak farklı spor müsabakalarını hatta ülkemizde yayını yapılmayan spor müsabakalarını bile bu site üzerinden takip edebilirsiniz. Spor severlerin sık sık takip etmesi gereken siteler arasındadır.